“Seda Royal Residence”da daireler sizi bekliyor.

"Mutlu yuvalar Seda Royal Residence" sloganıyla projesini ve inşasını Seda İnşaat'ın üstlendiği, İstanbul'un yükselen değeri Ümraniye İlçesi’nde butik proje olan “Seda Royal Residence” Projesi, 1+1 ve 2+1 olarak planlanmış 50 daireden oluşmaktadır. Kendine özgü dış cephesiyle, modern ve estetik anlayışın hakim olduğu mimarisiyle, birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı iç ve dış dekorasyonuyla “Seda Royal Residence” eşsiz bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor.

Bölgeye değer katacak proje: “Seda Royal Residence”, günümüz insanının yaşam tarzına daha uygun olan ideal büyüklüklerde konut konseptiyle tasarlandı. Spor Salonu,sauna, buhar odası, çocuk oyun alanı,kapalı otoparkları projenin diğer özellikleri olarak karşımıza çıkıyor.

“Seda Royal Residence”, konum avantajlarıyla da öne çıkıyor. Proje, yapımı ihale edilmiş metroya ( Üsküdar-Çekmeköy) yakınlığı, TEM karayoluna, boğaz köprülerine, Marmaray’a ulaşım kolaylığı, piknik alanlarına, İKEA, Meydan ve Buyaka Alışveriş Merkezleri'ne bir kaç dakika içinde ulaşım ile, kültürel, sportif, eğlence merkezlerine yakınlığı ile konfor sağlıyor. “Seda Royal Residence”, konforlu bir hayatı , ulaşım kolaylığı ile yaşamak isteyenlerin doğru tercihi olarak öne çıkıyor.

“Seda Royal Residence”da üstün kalite daireler
“Seda Royal Residence”ın daireleri, malzeme kalitesi ve deneyimli işçiliğiyle, tüm ayrıntıların hassasiyetle irdelendiği bir güzelliği sizlere sunuyor. Tüm ıslak zeminlerin 1. sınıf seramik kaplama olduğu “Seda Royal Residence” daireleri; iç ve dış kapılarda ve mutfaklarda 1. Sınıf ahşap kullanımı, duvarlarda alçı ve saten boya, 1. sınıf ısı camlı PVC doğrama, banyolarda 1. sınıf duş teknesi gibi özelliklere sahip bulunuyor.