Şile,İstanbul'a yakınlığı, tabiat ve kültür varlıklarının zenginliği ile turistik bir ilçe olarak tarihte de önemli yerleşim merkezlerindendir. Yeni açılan karayolunun getirdiği ulaşım kolaylığı ve Sabiha Gökçen Hava Alanı’na ulaşım kolaylığı ile her zaman ülkemizin en gözde turistik ilçe merkezlerinden biri olarak yaşayacaktır. İstanbul’un oksijen deposu ormanlara sahip birkaç ilçesinden biri olan Şile, emlak sektörü araştırmalarına göre gayrimenkul yatırımcıları için her dönem gözde.

Şile bugün; plajları, otelleri, doğal güzellikleri, piknik ve kamp alanları ile özellikle yazları İstanbulluların en gözde mekanlarından biri. Son yıllarda sadece turizmle anılmıyor, gayrimenkul piyasasındaki hareketlenme ile de adından bahsettiren Şile ,gayrimenkul yatırımcılarının son yıllardaki ilgisine rağmen nüfus olarak hâlâ bakir kalmayı başarabilmiş bir ilçe.

“Mercanköşk Konakları” projemiz Şile’nin Mercanköşk mevkiinde sahile yakın bir bölgededir. Akıllı bina konsepti ile tasarladığımız yapı, konak tipi dış cephesiyle bölgeye estetik açıdan pozitif değer katacaktır. Dubleks daireler deniz manzaralı olup, Tüm daire sakinleri kapalı otoparklarına asansörle ulaşabilecektir.